VİKO’DAN ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN NOVELLA S SLIDER DIMMER

Yıllardır birçok yenilikçi ürüne imza atan elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, enerjiyi daha tasarruflu kullanmak isteyenler için Novella S Slider Dimmer’ı geliştirdi. Kapasitif anahtar sayesinde parmağın hafifçe yukarı ve aşağı kaydırılmasıyla aydınlık veren Novella S Slider Dimmer, ayarlanabilen ışık seviyesiyle yaşam alanlarına enerji tasarrufu getiriyor.

Enerji Tasarrufu için Novella S Slider Dimmer

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, açma kapama dönemini geride bırakan Novella S Slider Dimmer ile evlerinizdeki ışık seviyesini istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlıyor. Üzerindeki led ışık şiddetinin değişimi ile aydınlık seviyesini rahatlıkla görebileceğiniz yenilikçi Novella S Slider Dimmer ile enerji tasarruflu bir yaşam sizleri bekliyor.

Artık açma kapama devri sona eriyor

Elektrik anahtar ve priz sektörünün sektörünün lider ismi VİKO Novella S Slider Dimmer ile ışığı hissetme dönemi başlatıyor. Kapasitif algılama teknolojisi ile çalışan Slider’da anahtar yüzeyinde parmak aşağı yukarı kaydırılarak ışık seviyesi değiştirilebiliyor. Novella S Slider Dimmer şimdi daha sürdürülebilir bir yaşam için ona dokunmanızı bekliyor.

(369 kere görüntülendi , bugün 1 kere görüntülendi)

İlgili Yazılar