Solarfun Binaya Entegre Güneş Panelleri Tanıttı

binaya entegre güneş panelleriAlmanya’ da düzenlenen International Solar Europe konferansından tanıtılan güneş panelleri büyük ilgi gördü. Çin merkezli Solarfun Power Holdings Company tarafından geliştirilen paneller firmanın mevcut en yüksek verimli güneş panellerinin estetik bir şekilde bina yüzüne uygulanabilir şekli.

 

ISO 9001, TÜV, CE, ve UL standartlarını karşılayan “SolarIris” üç cam katman dayanıklılık, kalınlık ve sağlamlık yönlerinde azami seviyeye ulaştırılmış.

Estetik görünümden hariç bina yüzü ve çatısına kolay uygulanabilir tasarımı sayesinde kullanım alanları arttırılan panellerin katmanları metal çerçeve yerine plastik kaplamayla birbirine tutturulmuş.

2000 saatten fazla yüksek sıcaklık, nem ve yaşlandırma testlerine tabi tutulan güneş panelleri her türlü zor koşu altında enerji üretebildiğini kanıtlamış durumda.  Avustralya pazarında popüler firma özellikle rezidans tipi evlere uygun panelleriyle biliniyor. Önümüzdeki günlerde pazara komple çözümlerle girmeye hazırlanan firma mevcut ilginin daha da artmasını bekliyor.

(194 kere görüntülendi , bugün 1 kere görüntülendi)

İlgili Yazılar