Pencere Önü Bostanları

Artık herkes çevreci yaklaşımlarıyla evlerinde, iş yerlerinde kısacası yaşam alanlarının her noktasında organik ürünler tercih ediyor. Özellikle apartman hayatı, toprakla uğraşma şansı vermiyor.

Bu bilinçle yola çıkan Botanika, geliştirdiği Pencere Önü Bostanları ile herkese evinde kendi sebzesini yetiştirme imkânı sunuyor. Yeni yılla birlikte Botanika Pencere Önü Bostanları’na olan yüksek talep karşılığında Şubat ayı boyunca iki tane “Pencere Önü Bostanı” alana üçüncüsünü hediye edecek.

Hobi bahçeciliği konusunda öncü firma Botanika’nın en gözde markalarından, “Pencere Önü Bostanları” çıktığı ilk günden itibaren büyük rağbet görüyor. Özellikle evinde sebze yetiştirmeyi ve taze sebze yemeyi özleyen herkesin ihtiyacına karşılık veren “Pencere Önü Bostanları”, bu kışta evinizin sıcaklığında sebze yetiştirmenin keyfini yaşatacak. Tüketicilere, maydanoz, roka, tere, semizotu, fesleğen, yaprak kereviz, buğday çimi, dereotu gibi taze sebze seçenekleri sunan “Pencere Önü Bostanları” ayrıca evlerinde kedi besleyenler için kedi otu seçeneğine de sahip.

Sebze yetiştirmek için mutlaka bir bahçeye sahip olmanız gerekmiyor. Türkiye’de hobi bahçeciliği konusunda çığır açan Botanika, evde sebze yetiştirmenin keyfini “Pencere Önü Bostanları” ile yaşatıyor. Üstelik de bunun için derin bir tarım bilgisine de sahip olmanız gerekmiyor. Her saksının içinde bulunan o ürüne ait tohumlar, ekme ve büyütme kılavuzunda basitçe anlatılan prosedüre göre uygulandığında en geç üç ya da dört hafta içinde doğal sebze yemenin keyfini size sunuyor.

(146 kere görüntülendi , bugün 1 kere görüntülendi)

İlgili Yazılar