Sora Elektrikli Motosikletle Tek Şarjda 300km

sora elektrikli motosikletKanadalı Lito Green Motion tarafından tasarlanan ve üretilen Sora hem tehlikeli hem de çevreci. Geliştirilmiş 12kv/saat lityum polimer bataryalardan güç alan Sora saatte 200kilometre hız ve 300kilometre menzile ulaşıyor.

Güçlü elektrik motoru ve CVT transmisyonu sayesinde oluşan yüksek torkla yol üzerinde 200 kilometre hızla uçuyormuşsunuz hissi veren Sora’nın özellikleri bunlarla bitmiyor.

Lito tarafından motosiklete özel hazırlanan ileri teknoloji komünikasyon ve güç yönetim özellikleri sayesinde gideceğiniz yere en kısa yolu ve en az güç tüketimini hesaplayan Sora göğse entegre dokunmatik ekranlı GPS sistemiyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sadece görsel teknolojiyle yetinmeyen Lito, güçlü bir motosiklette bulunması gereken performans parçalarını da kullanarak süper güçlü ve güvenli bir motosiklete imza atmış.

Yüksek kalite ön çatal ve arka süspansiyon sayesinde herhangi bir süper-motordan daha iyi fren yapan Sora en kısa fren mesafesine sahip. Geri kazanımlı ve fren balata korumalı fren sistemi, hafif karbon fiber kaplama ve alüminyum şase üzerine kurulan elektrikli motosiklet daha hafif, daha güçlü, ve hızlı hale getirilmiş.

Yaklaşık 66.000TL etiket fiyatıyla satışa sunulan Sora’yı satın almak isterseniz bulunduğunuz ülkeye göre çevreci vergi indirimlerinden yararlanabileceğiniz belirtiliyor.

sora elektrikli motosiklet

sora lito elektrikli motosiklet

(1.017 kere görüntülendi , bugün 1 kere görüntülendi)

İlgili Yazılar